Судноводії всіх типів моторних суден повинні мати відповідний документ (посвідчення судноводія малого/маломірного судна). Керувати моторним плавзасобом може лише та людина, у якої є посвідчення судноводія відповідної категорії, незалежно від типу (підвісний або стаціонарний) та потужності двигуна. Зважаючи на це, Ви вже зрозуміли, чи потрібне Вам посвідчення судноводія.
Термін «маломірне судно» — моторне судно з корпусом довжиною до 24 метрів та вітрильне судно з корпусом довжиною від 2,5 до 24 метрів валовою місткістю менш як 80 одиниць (за винятком суден, що перевозять більше 12 пасажирів, суден, що перевозять небезпечні вантажі, буксирів, штовхачів, криголамів, поромів, суден допоміжного та технічного флоту, а також гідроцикли.
Слід дати визначення і поняття «маломірне моторне судно» — під ним розуміють будь- яке самохідне судно з корпусом довжиною до 24 метрів, конструкція та призначення якого відповідають вимогам Технічного регламенту прогулянкових суден, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2011 року № 1147.
Розрізняють такі типи маломірних/моторних суден:
Вітрильні судна за довжиною та площею вітрил розподіляються таким чином:
Моторні судна за довжиною розподіляються таким чином:
Для судноводіїв ММС встановлюються райони плавання:
#права на лодку
#підготовка судноводіїв
#права на лодку николаев
#нужны ли права на лодку украина
#права на яхту
м. Миколаїв, вул. Погранічна (Чигрина), 29-В, офіс 401
1skippercenter@gmail.com
+38 (067) 445 61 60 /