Про Нас

Центр судноводія з 2016 року є неперевершеним лідером у наданні високоякісного теоретичного та практичного навчання, спрямованого на підготовку судноводіїв малих/прогулянкових суден. Ми пишаємося тим, що є провідними у наданні послуг з судноводіння.

 

Центр судноводія працює виключно в правовому полі та виконує всі вимоги українського та міжнародного законодавства. Центр здійснює свою діяльність відповідно до виписки з Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та Статуту підприємства, протоколу про відповідність, затверджених в державному органі програм і планів підготовки, сертифіковану систему управління якості, тощо.

 

 

Навчально-тренажерний заклад за час своєї діяльності підготував більше 5 000 судноводіїв, які успішно склали іспит та отримали посвідчення судноводія малого/прогулянкового судна. Центр судноводія це професійна команда, яка постійно розвивається, працівники закладу сертифіковані відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 системи управління якістю, висококваліфіковані викладачі та інструктори, мають документальне підтвердження з проходження навчання з техніки інструктажу та методів і практики підготовки, документи з надання першої медичної допомоги та завжди готові поділитися своїм досвідом та знанням, для забезпечення відчуття впевненості та високого рівня навичок.

 

Ґрунтуючись на багаторічному досвіді та з урахуванням діючих нормативно-правових документів з безпеки судноплавства, розроблені змістові програми та плани підготовки судноводіїв малих/прогулянкових суден. Постійно актуалізується та підвищується якість лекційних занять, застосовуються сучасні методи підготовки з використанням програмного забезпечення закладу, які здатні різко підвищити ефективність активних методів навчання для всіх форм організації навчального процесу, а також складання іспиту в державному органі.

 

Ми розуміємо важливість обох аспектів навчання тому приміщення закладу обладнані демонстраційними матеріалами, плакатами, картами, нормативно-правовими актами та посібниками, а плавзасоби, які використовуються для практичного навчання, рятувальними, протипожежними, піротехнічними засобами та відповідними документами, згідно вимог українського законодавства. Центр судноводія моє своїх представників в багатьох містах України, що у свою чергу робить процес організації навчання та отримання посвідчення більш зрозумілим та доступним.

 

Головною якістю нашого закладу є те, що Центр судноводія не лише з Вами під час навчання, а залишається до отримання Вами Посвідчення.

 

Ми постійно розвиваємось та поліпшуємо якість надання послуг, кожен може стати членом нашої команди, завжди готові до співпраці та вирішення любих питань в рамках українського законодавства, багато наших слухачів стали друзями нашого закладу та радять нас в різних куточках країни.