•   м. Миколаїв, вул. Погранічна (Чигрина), 29-В, офіс 401
  •  1skippercenter@gmail.com
  •  +38 (067) 445 61 60

Про нас

ТОВ Центр судноводія здійснює підготовку судноводіїв малих/маломірних суден згідно протоколу про відповідність від 09.11.2018 № 02/2018, виданого Державною службою морського та річкового транспорту України на підставі положень Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, з поправками, і національних вимог.

Наші курсі спрямовані на короткотермінову підготовку судноводіїв, для отримання теоретичних знань і практичних навиків з безпечного управління і експлуатації маломірних суден та їх силових установок, систем та механізмів при плаванні на відкритому морі, прибережних морських шляхах та внутрішніх водних шляхах. Ми проводимо пдготовку за напрямками:

  1. Судноводій водного мотоцикла (гідроцикла);
  2. Судноводій моторного судна довжиною до 6 м;
  3. Судноводій моторного судна довжиною від 6 до 24 м;
  4. Судноводій вітрильного судна.

Слухачами наших курсів можуть бути громадяни України у віці не молодше 18 років та іноземці (на підставі документу, який підтвердить їх законність перебування в країні (це може бути вид на проживання або тимчасова прописка), які пройшли спеціальний медогляд і визнані придатними до самостійного управління маломірним судном.

Лекційні та практичні заняття проводяться за попередньою домовленістю з викладачем та курсантами та відповідно до складеного раніше графіка.

Для підвищення якості лекційних занять використовуються такі методи і засоби навчання як: демонстрація відеоматеріалів, що здатне різко підвищити ефективність активних методів навчання для всіх форм організації навчального процесу: на етапі самостійної підготовки студентів, на лекціях та практичних заняттях.

За період навчання учні мають можливість користуватися підручниками, посібниками та методичками, нормативно-правовими та законодавчими актами, які регулюють судноплавство, плакатами та картами.

Що стосується практики, то варто зазначити, що в період навігації практика проходить на водній ділянці на відповідних плавзасобах з компетентними інструкторами.

Після закінчення навчання учні здають внутрішній іспит кваліфікаційній комісії. При успішній здачі внутрішнього іспиту Ви отримуєте свідоцтво про закінчення курсів.

Запис до наступної групи проводиться в телефоному режимі або за адресою.

 

Наші контакти

  • м. Миколаїв, вул. Погранічна (Чигрина), 29-В, офіс 401

  • 1skippercenter@gmail.com

  • +38 (067) 445 61 60  /