Навчальна програма та план підготовки

Наша програма підготовки включає як теоретичні заняття, так і практичні тренування на воді. Навчиться керувати різними видами суден – від моторних суден до вітрильних яхт та водних мотоциклів.

 

Моторне судно

Навчальна програма та план підготовки включає вивчення правил маневрування, керування моторним судном, місцевих правил плавання, дізнаєтесь загальну лоцію, ознайомитеся з судноплавними знаками і вогнями. А також освоїте навички управління моторним судном, техніку безпеки і надання першої допомоги на воді.

 

Водний мотоцикл

Навчальна програма та план підготовки включає вивчення загальних відомостей про водний мотоцикл, вимог до його управління та безпечної експлуатації, прав і обов'язків водіїв водного мотоцикла та навчання безпечному управлінню водним мотоциклом.

 

Вітрильне судно

Навчальна програма та план підготовки включає вивчення устрою вітрильного судна, принципів управління яхтою під вітрилами і під двигуном, МППЗС, навігації та метеорології, морської лоції, вузлів, такелажних робіт, морської практики та правил безпеки на воді.

 

Під час проходження навчання та до моменту складання іспиту в державному органі, слухачі отримують логін та пароль від спеціально розробленої програми тестування, яка надає змогу більш ретельно підготуватися до складання іспиту в державному органі, що у свою чергу робить успішність складання іспиту майже 100%.

Тривалість навчання слухачів відповідно до обраних напрямів підготовки складає від двох до трьох тижнів.

* навчання проводиться онлайн за допомогою програми Zoom та офлайн в навчальних приміщеннях закладу, понеділок – четвер, з 18:00 до 20:30 (можливе коригування відповідно до побажань слухачів).

Якщо Вам не вдалось бути присутнім на занятті, Ви завжди зможете переглянути його у записі. Після проходження навчання та складання внутрішнього іспиту, слухач отримує свідоцтво про закінчення навчально-тренажерного закладу.

Міжнародне посвідчення на право управління прогулянковим судном:

– пройти навчання в Центрі судноводія та отримати свідоцтво про закінчення навчально-тренажерного закладу;
– після отримання свідоцтва про закінчення навчально-тренажерного закладу відповідальна особа Центру судноводія формує перелік документів для подачі до державного органу щодо складання іспиту.
– документи подаються до Адміністрації судноплавства особисто слухачем або через електронний кабінет (за потреби заклад допомагає з онлайн подачею).
– після подачі документів до державного органу на протязі 3-х днів Вас буде запрошено до іспиту (іспит повинен відбутися не пізніше п’яти робочих днів з дати подачі документів) із зазначенням місця і часу.
– іспит складається з 10 тестових питань та триває 20 хвилин, для успішного складання іспиту потрібно відповісти на 7 тестових питань (70%). Іспит складається на кожну категорію окремо.
– після успішного складання іспиту, на протязі 10 робочих днів, в Адміністрації судноплавства Ви отримуєте Посвідчення. Посвідчення отримується особисто або через уповноважену особу (довіреність).