Викладачі

Григорій Григорійович Голембієвський
Яхтовий капітан. Досвід вітрильництва більше 40 років. Райони плавання – внутрішні водні шляхи (р. Дніпро від кордону з Верхнів Жарів (нині Білорусь) до Одеси, морські шляхи – Чорне море, Мармурове море, Егейське, та інші Середземноморські( Туреччина, Греція, Італія, Іспанія, Хорватія, Чорногорія, Франція).
Підготував більше пʼяти сотен яхтсменів вітрильників.

Петро Іванович Бобровник
Навчався в «Київській державній академії водного транспорту» за спеціальністю «Судноводіння» (штурман). Працював капітаном на судах Київського річкового порту. Працює викладачем в Державному університеті інфраструктури та технологій на кафедрі «Судноводіння», викладач вищої категорії. Предмети викладання: Безпека життєдіяльності і виживання на морі; Теорія та будова судна; Охорона праці в галузі; Охоронні заходи на судні; Практика несення штурманської вахти.

Кротов Олександр Іванович
Кандидат технічних наук, професор НУК, відмінник освіти України – є одним з провідних фахівців в галузі суднобудування. Основним напрямом наукової діяльності є методологія оптимального проектування суден в умовах ринкової економіки. Олександр Іванович є автором та співавтором більш ніж 70 наукових робіт, зокрема 4 томів “Правил класифікації та побудови морських суден”, 4 томів “Правил класифікації та побудови суден внутрішнього плавання”, 3 навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України.
Активно займається вітрильним спортом, є учасником і неодноразовим призером вітрильних змагань та головою регіональної кваліфікаційної комісії федерації вітрильного спорту.

Кравченко Володимир Іванович
Закінчив Київське вище Військово-Морське училище. Спеціалізація – штурманська Військово-Морського флоту. Проходив службу штурманом на бойових кораблях ВМФ, капітаном 2 рангу. Працював на посадах: старшого майстра виробничого навчання; викладач спец. дисциплін палубного напрямку; заступник директора морехідної школи; директор морехідної школи. З 2013 року працює викладачем морської справи в Клубі юних моряків з флотилією. Капітан флотилії.